» Najnovší užívateľ: marepRed

Spustenie novej webovej stránky
Spustenie novej webovej stránky27. novembra sme pre Vás spustili novú podobu farskej webky. Tak teda vitajte po novom .

Čo bude naša stránka obsahovať?

V prvom rade to budú aktuálne informácie a udalosti týkajúce sa našej farnosti, ďalej to budú rozličné úvahy a zamyslenia. Nájdete to aj niekoľko odkazov na iné zaujímavé webové stránky. No a samozrejme bude aj možnosť pridávať niečo pekné, povzbudivé na web aj vami. Stačí sa len zaregistrovať, počkať na schválenie registrácie a potom už len poslať príspevok. Príspevky sa budú samozrejme redakčne upravovať a schvaľovať, aby sa nám tu dostalo len to, čo naozaj osoží a poteší.
takisto môžete prostredníctvom kontaktného formulára posielať aj vaše otázky na nás. Pokiaľ sa bude jednať o záležitosť, ktorá nie je súkromného alebo intímnejšieho charakteru, tak odpovede na vaše otázky budú zverejnené na webe.

Na čo sa môžete pýtať?

V podstate na hocičo. Môžu to byť otázky týkajúce sa viery, náboženstva, života, ale aj to, čo vás trápi a tlačí, prípadne sa podeliť s nejakým svedectvom či pekným zážitkom.

Na stránke sa budú zverejňovať aj aktuálne pripravované aktivity, farské oznamy, bohoslužobný poriadok a podobne.

Chcem vás poprosiť o modlitby, aby naša stránka bola pre tých, ktorí ju budú čítať požehnaním a povzbudením.

Štefan Vícen, správca farnosti